Kiedy sprawdzi się wanna z parawanem?

20220304112305_pexels-photo-7019696.jpeg

Wanna z parawanem to kompromis między wanną a prysznicem. Świetnie sprawdza się w sytuacjach, kiedy w łazience jest miejsce tylko na jedno urządzenie. Zamontuj wygodną wannę, a także prosty parawan, by móc brać w niej także prysznic. To bardzo proste rozwiązanie, nie wymaga też remontu łazienki.

Wanna czy brodzik? To jeden z najczęstszych dylematów na etapie urządzania łazienki. Można też pogodzić potrzeby zarówno osób, które chcą szybko wziąć poranny prysznic, jak i miłośników długich kąpieli. Parawan nawannowy może pomóc zorganizować funkcjonalną i wygodną łazienkę – nawet mimo niewielkiego metrażu. Rozwiązanie typu 2w1 pomoże spełnić potrzeby każdego domownika, a poza tym wpisze się w aranżację wnętrz w łazienkę w każdym stylu.

Wanna z parawanem – kompromis dla każdego

Wanna z parawanem to rozwiązanie do małych łazienek, w których nie ma miejsca na oba urządzenia – jak m.in. wanna prostokątna oraz brodzik prysznicowy. Możesz dzięki niemu urządzić przestrzeń idealnie do różnych potrzeb. Weźmiesz w niej kąpiel w wannie, ale i szybki prysznic. Wanna akrylowa wraz z parawanem to wybór, który pozwoli na wiele możliwości. Zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że dają możliwość poszerzenia funkcjonalności łazienki.

Parawany nawannowe są bardzo nowoczesne, dzięki czemu zyskały ciekawą estetykę. Są funkcjonalne i praktyczne, występują w różnych rozmiarach mogą mieć rozmaite systemy montażu. Bez problemu znajdziesz zatem odpowiedni parawan do każdej łazienki. Szklany parawan nawannowy zagwarantuje komfort i przyjemność z codziennej pielęgnacji.

Rodzaje parawanów nawannowych

Do wyboru są m.in. parawany jednoczęściowe, wieloczęściowe lub zabudowane. Mogą być oparte na różnych systemach montażu, mogą być otwierane na różne sposoby (m.in. parawan nawannowy składany, wahadłowy, przesuwny) lub być w ogóle nieotwierane. Wybór zależy od upodobań, potrzeb i możliwości aranżacyjnych oraz wielkości łazienki.

Praktyczne i funkcjonalne, ale też estetyczne

Parawany nawannowe będą też dekoracją. Dawniej nie miały dobrej sławy ze względu na stylistykę, ale dzisiaj mamy szeroki wybór modeli. Mogą mieć m.in. grafitowe lub czarne profile, z kolei białe detale pasują do jasnych i subtelnych wnętrz, a złote do łazienek w stylu glamour. Wiele firm oferuje też usługi laserowego grawerowania lub nadruku na szkle. W ten sposób można spersonalizować parawan i uzyskać model unikatowy, z oryginalnym wzorem. Zwróć uwagę, czy szyba została pokryta powłoką hydrofobową, której krople nie będą długo zostawać na powierzchni szkła.