10 tajnych wskazówek dotyczących dekoracji wnętrz, których nikt nie chce zdradzić.

Powiedzenie  „diabeł tkwi w szczegółach” jest niezwykle  prawdziwe, jeśli chodzi o aranżację wnętrz i przestrzeni.  Kluczem do tworzenia zrównoważonych i atrakcyjnych wnętrz jest zwrócenie uwagi na subtelne szczegóły dekoracji. Niektóre z tych sztuczek są tak proste, że wydają się banalne. Mogą one jednak pomóc stworzyć ogromną różnicę w ogólnym wyglądzie każdego pomieszczenia.

Nie musisz trzymać się jednego stylu – możesz harmonijnie wymieszać dwa lub trzy bez większego wysiłku. należy tylko zwrócić szczególną uwagę na skalę wzorów – mniejsze, bardziej ruchliwe nadruki najlepiej wyglądają na zwartych powierzchniach, takich jak poduszki lub elementy trzeciorzędne, np. dywan. Odważne, duże wzory zwykle dobrze sprawdzają się na elementach ogniskowych z białą przestrzenią wokół nich, np. na ścianach czy meblach.

Dekoracja wnętrz- porady

Niezależnie od tego, czy chcesz wypełnić pusty róg lub stół, rośliny wewnętrzne dodają głębi i charakteru każdemu pomieszczeniu. Rośliny mogą dodać koloru do niektórych pomieszczeń lub wnieść odrobinę świeżości i lekkości do przestrzeni w stylu przemysłowym. Rośliny można umieszczać w glinianych donicach, kubkach, słoikach murowanych lub terrariach, w zależności od wyglądu, który chcesz stworzyć.