Kaufland rezygnuje z programu PAYBACK!

Klienci Kauflandu przez wiele lat mogli zbierać punkty PAYBACK za zakupy zrobione w sklepach marki. Na początku kwietnia sieć hipermarketów Kaufland przekazała, że rezygnuje z uczestnictwa w programie lojalnościowym PAYBACK. Jeśli zbierałeś punkty i chcesz się dowiedzieć do kiedy możesz je wymienić, a także jakie alternatywy na Ciebie czekają, czytaj dalej!

Do kiedy można wymienić punkty PAYBACK w Kauflandzie?

Kaufland zdecydował się wycofać z programu lojalnościowego PAYBACK, co oznacza, że od 1 maja 2023 roku nie będzie już możliwe zbieranie punktów w sklepach sieci. Niemniej jednak, do 30 kwietnia 2023 roku, klienci nadal będą otrzymywać punkty za zakupy zrobione w Kauflandzie, istnieje także możliwość odebrania nagród za punkty dotychczasowo zebrane u w ramach programu PAYBACK.

Jednocześnie chcielibyśmy podkreślić, że zarówno wszystkie karty PAYBACK wydane w Kauflandzie, jak i punkty zebrane przed 30.04.2023 pozostają nadal ważne i mogą być używane u pozostałych blisko 300 partnerów programu online lub offline także po 01.05.2023.

Kaufland Card – alternatywa dla programu lojalnościowego PAYBACK

Decyzja o rezygnacji z PAYBACK jest podyktowana zmianą strategii marki. Kaufland zdecydował się na stworzenie swojego własnego programu lojalnościowego o nazwie Kaufland Card. Zobacz na czym polega i czym się różni od PAYBACK!

Podobnie jak w przypadku programu PAYBACK, klienci otrzymują punkty za każde zakupy. Zebrane punkty można następnie wymieniać na limitowane ekstrakupony, które pozwalają taniej kupować żywność, napoje i artykuły gospodarstwa domowego w Kauflandzie. Jeśli szukasz alternatywy dla karty PAYBACK, karta Kaufland Card będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. 

Kaufland Card to nie tylko alternatywa dla programu PAYBACK, ale także dodatkowe korzyści, np. specjalne oferty i codzienne ekstrakupony tylko dla posiadaczy karty. Jeśli chcesz być na bieżąco z aktualnymi promocjami zaglądaj regularnie na stronę www lub do gazetki reklamowej Kauflandu. Możesz także zainstalować aplikację mobilną Kaufland i ustawić w telefonie powiadomienia push, żeby mieć pewność, że już nigdy nie ominie Cię żadna promocja!

Aby dołączyć do programu lojalnościowego Kaufland Card musisz mieć ukończone 18 lat. Karta jest dostępna zarówno w wersji plastikowej, jak i elektronicznej. Możesz ją zdobyć całkowicie przez internet lub stacjonarnie. Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.kaufland.pl/kaufland-card.html.