Pomimo tego, że już od dłuższego czasu wspólnie staracie się odnaleźć jakieś ciekawsze dekoracje ślubne, nadal nie jesteście zadowoleni z wyników swoich poszukiwań? Przede wszystkim podejdźcie do tego tematu na spokojnie. Zamiast starać się łapać kilka srok za ogon i próbować od razu wybrać absolutnie wszystkie dekoracje ślubne, skoncentrujcie się na tym, by kupić chociaż jeden element do zdobienia sali, bo dzięki niemu później będzie wam dużo łatwiej z pozostałą częścią aranżacji. A tym jednym znaczącym elementem może być niecodzienna dekoracja świetlna. Oczywiście wykonana z nowoczesnych lampek. Ten typ dekoracji ślubnej to absolutnie najgorętszy hit tego roku, a sporo projektantów związanych z branżą modą twierdzi, że będzie on obowiązywać jeszcze przez przynajmniej dwa kolejne ślubne sezony. Odwiedź stronę https://ezielona.pl/, aby znaleźć jeszcze więcej porad dekoracyjnych.

Więcej pomysłów

Długie świetlne girlandy wykonane z maleńkich lampek zawsze zadbają o klimat imprezy. Sprawią, że stanie się on magiczny i wyjątkowy. Wnętrze sali cudownie się rozświetli, zwłaszcza gdy przygasicie światła i przez dłuższą chwilę pozwolicie wszystkim podziwiać dekoracje weselne. Pomyślcie też o stworzeniu wyjątkowego nastroju przy pomocy muzyki. Po zgaszeniu świateł na całej sali powinna rozbrzmieć powolna muzyka, która skłoni wszystkich do zatracenia się w wolnych romantycznych tańcach. Atmosfera na tak zorganizowanej imprezie będzie nie do zastąpienia. Do takich chwil wszyscy lubią później wracać.

Jeszcze lepszym pomysłem na wykorzystanie świetlnych ozdób będzie zastosowanie ich na weselach plenerowych. No bo przecież to właśnie dekoracje weselne wypełnione maleńkimi lampkami, przypominające błyszczące długie girlandy, najlepiej poradzą sobie z mrokiem nocy i ożywieniem ciemnego nieba. Takie sznury możecie zawiesić bezpośrednio na drzewach. Spróbujcie z ich pomocą wyznaczyć teren, na którym ma się odbyć impreza. Przy pomocy świetlnych dekoracji można też stworzyć idealne tło do zdjęć. Fotografie ślubne za sprawą takich dekoracji zawsze stają się ciekawsze.